Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
DivínHľadať
 
 

Príprava projektového zámeru „Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti v obci Divín“Vytlačiť
 

Informácia pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v obci Divín a jej spádovej oblasti

 

Obec Divín, v  súlade so schváleným Programom hospodársko-sociálneho rozvoja obce Divín, začalo prípravy na projektovom zámere „Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti v obci Divín“ (ďalej len „CIZS“).

Touto aktivitou reaguje na výzvu z Integrovaného operačného programu IROP-PO2-SC212-PZ-2018-8, vyhlásenú dňa 9. apríla 2018 Ministerstvom zdravotníctva SR.

V rámci hlavných aktivít projektu plánuje žiadateľ rekonštrukciu a prístavbu existujúceho objektu zdravotného strediska na centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti v obci Divín určenú primárne pre poskytovanie primárnej a špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti v obci Divín a jej spádovom území.

V procese prípravy projektového zámeru sa realizujú verejné konzultácie s rôznymi aktérmi, s cieľom pripraviť dlhodobo udržateľný koncept moderných, efektívnych a kvalitných služieb integrovanej zdravotnej a sociálnej starostlivosti a služieb podpory zdravia.

V prípade Vášho záujmu o účasť na tvorbe konceptu CIZS a následne poskytovania služieb zdravotnej starostlivosti alebo sociálnej starostlivosti v obci Divín, kontaktujte prosím p. Jána Kozu, starostu obce Divín.

Termín: do 22. júna 2018

Obecný úrad Divín
Námestie mieru 654/3
985 52 Divín

 

Kontakty:
e-mail: starosta@divin.sk

Tel: +421 47 43 97 301

Začatie prípravy na projektovom zámere „Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti
v obci Divín“
informacia_pre_PZS_spadova_oblast_Divín.pdf informacia_pre_PZS_spadova_oblast_Divín.pdf (412.3 kB)

 
 

dnes je: 23.3.2019

meniny má: Adrián

ÚvodÚvodná stránka